Studijas ”Jump In” un ”Superballītes” Balto bumbu istabas lietošanas noteikumi!

Ja saprotat, ka nopietna iemesla dēļ (saslimis jubilārs, kāzas, bēres utml.) uz pasākumu netiksiet un mūs par to brīdiniet, tad piedāvājam svinības 1 REIZI pārcelt, iepriekš saskaņojot laikus, vai arī varam noformēt dāvanu kartes veidā, kas būs derīga 1 gadu. Iemaksātā rezervācijas maksa NETIEK ATGRIEZTA!

Bērnu ballītēm OBLIGĀTI jāņem animatoru, kas vada programmu, pieskata (var būt arī klientiem pašiem savs).
Izņēmuma gadījumi, kad var bez animatora  – līdz 5 bērniem, vai bērnu vecums nepārsniedz 3 gadus.

Ierašanās sākot no 30 min pirms ballītes sākuma, novākšanās laiks līdz 20 min pēc ballītes beigām.

Lūdzam ievērot Jūsu rezervētā laika limitu, jo studija ir ļoti noslogota.

Lūdzam vecākus parūpēties par maiņas apģērbu bērniem, jo notiek intensīva spēlēšanās.
Higiēnas un drošības nolūkos, lūdzam vilkt zeķes (ņemt līdzi, ja nenēsājiet)! Līdzi ņemiet maiņas apavus, lai grīdas saglabātos pēc iespējas tīrākas, jo mazākie studijas klienti mēdz pa tām rāpot.

Baseinā drīkst atrasties tikai zeķītēs (bez apaviem)!

Pirms došanās bumbu baseinā, lūdzam no kabatām izņemt visus sīkos priekšmetus, telefonu, noņemt rotaslietas, jo tas viss var iekrist baseinā un pazust. Starp 23 000 bumbām atrast būs pagrūti. 😉

Lūdzam Jūs speciāli nemest bumbas ārā no baseina, jo tās ir baltas, tādēļ ātri var kļūt netīras. Ja tās ir izbirušas, ballītes beigās tās pašiem jāsamet atpakaļ baseinā.

Pie baseina apmalēm un bumbu baseinā ir stingri AIZLIEGTS  uzturēties ar košļājamajām gumijām, konfektēm, ēdieniem un dzērieniem!

Bumbu baseinā drīkst lekt no speciāli izbūvētām melnām platformām, no palodzēm lekt ir stingri AIZLIEGTS! Miera ielā no mazajām, norobežojošām apmalēm baseinā lūdzu nelekt!

Pasākumu laikā AIZLIEGTS dedzināt salūtsveces, jo visur uzstādīti dūmu detektori!

Pasākumu laikā AIZLIEGTS izmantot konfeti plaukšķenes, pinjatas, sejas krāsas, zīmodziņus un ”tetovējumus”!

Ja ballītes laikā tiek saplēsts vai bojāts studijas inventārs, ballītes rezervētājam (klientam), jāsedz radītie zaudējumi vai jāsalabo saplēstais (ja tas vēl ir iespējams).